Формування культурної ідентичності в світлі cинергійної антропології Сергія Хоружого: базові концепти та приклади їх застосування
Ключові слова:
С. Хоружий, синергійна антропологія, культурно-цивілізаційні формаціїАнотація
Синергійна антропологія як дисципліна активно розвивається,
знаходячи собі сферу використання в таких галузях, як, наприклад, літературознавство, психологія і навіть психотерапія.1В даній статті
мова йде про одне з таких застосувань синергійної антропології —
оригінальній інтерпретації логіки культурно-цивілізаційних процесів,
запропонованій Хоружим.
Посилання
Хоружий С. После перерыва. Пути русской философии / Хоружий С. – Санкт-Петербург. – 2000. – 234 с.
Хоружий С. О старом и новом. – Санкт-Петербург. – 2000. – 213 с.
Хоружий С. Фонарь Диогена. Критическая ретроспектива европейской антропологии. – Москва. – 2010.
Фонарь Диогена. Проект синергийной антропологии в современном гуманитарном контексте. Ред. С. Хоружий. – Москва – 2010.
Хоружий С. Новая антропология как наука наук о человеке. Лекцiя, яка була виголошена в Унiверситетi Яна Павла II у Краковi 14 березня 2013.
Хоружий С. Man’s Three Far-away Kingdoms: Ascetic Experience as a Ground for a New Anthropology. [електронний ресурс. Режим доступу: www.synergia-isa.ru].
AUDIO. Хоружий С. Духовная и культурные традиции в России. Цикл лекций прочитанных в ноябре / декабре 2013 г. в МГУ, Москва. [електронний ресурс. Режим доступу: www.synergia-isa.ru].
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Роман Туровський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).