Проблеми регіональної газетної періодики в сучасному інформаційному просторі України та Польщі
Ключові слова:
регіональне видання, газетна періодика, типологія, мас-медіаАнотація
В умовах сучасного інформаційного простору, коли
активно відбувається перехід до цифрових мас-медіа, зменшується
кількість традиційної друкованої газетної періодики. У статті ми
аналізуємо типологію, читацьку аудиторію, актуальність тематики,
підготовку до друку і поліграфічне виконання українських та польських регіональних друкованих газетних видань.
Посилання
Спицын Г. С. Качественные печатные СМи Республики Польша в формировании общественного мнения о современной России. Диссертация на соискание ученой степени кандидата политических наук по специальности 10.01.10 (журнатистика). – Санкт-Петербург, 2008. – [електронний ресурс] – Режим доступу : http://uchebnikfree.com/uchebniki-jurnalistika/sovremennyiy-ryinok-polskoy-pressyi-strukturno-13231.html.
Досвід трансформації. Регіональна преса і вільний ринок: польський досвід. – [електронний ресурс] – Режим доступу : http://www.ucipr.kiev.ua/publications/dosvid-transformatciii-regionalna-presa-i-vilnii-rinok-polskiidosvid/lang/tab01.
Як інвестувати себе : регіональна преса Польщі. – [електронний ресурс] – Режим доступу : http://www.telekritika.ua/media-svit/2007-04-11/8693.
Досвід регіональних суспільних медіа Польщі очима українських журналістів. – [електронний ресурс] – Режим доступу : http://www.telekritika.ua/suspilne-movlennya/2006-10 30/7710?theme_page=50&.
Польська преса чи Polskapresse. – [електронний ресурс] – Режим доступу : http://www.gazetapolska.pl.
«Регина ЛТД» – новое газетное производство в Виннице. – [електронний ресурс] – Режим доступу : http://print-plus.at.ua/news/2009-02-06-31.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Людмила Давидова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).